22 Aralık 2014 Pazartesi

Sertifikalı Pırlantada Doğru Adres : erospirlanta.com

Pek çok genç kızın rüyasını süsler bir tektaş yüzükle evlilik teklifi almak. Teklif edecek delikanlı ise o tektaşı seçebilmek için karın ağrıları çeker günlerce. erospirlanta.com varken bu kadar sıkıntı çekmenin anlamsızlığını düşünüp durmuşumdur çoğu zaman. Türkiye'nin en büyük online pırlanta mağazası erospirlanta.com 2001 yılında online alanda faaliyete geçmiş ve o zamandan bu zamana yaklaşık olarak 25000 adet ürünü tüketicilerine ulaştırmıştır.

Erospirlanta.com hem ürün zenginliği hem de ürün kalitesi bakımından online mağazasını açtığı ilk günden bu zamana pırlanta alıcılarının gözdesi olmayı başarmıştır. Online ticaret hayatı süresince müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirket Türkiye'de ilk defa pırlantalı ürünlerde "30 gün içerisinde iade" edilebilir garantisi veren online ticaret firmasıdır. Ayrıca firma bütün sertifikalı ürünlerde bir üst modelle "1 yıl değişim garantisi" de vermektedir.

Her zaman ilklere imza atan erospirlanta.com "online chat yardımı" hizmeti de sunmaktadır. Böylece kişiye özel pırlanta danışmanı ile müşteriler anlık konuşma ve danışma olanağına da sahiptir.

Türkiye'de ilk ölçü garantisi veren firma, yüzük ölçüsünü sorun olmaktan çıkartıp oluşturduğu "yüzük ölçer" le doğru yüzüğe ulaşmakta müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.

"Evlenmek istiyorum ama nasıl bir yüzük alacağımı bilemiyorum" diyen müşterilerine de evlilik teklifi için özel ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Ayrıca evlilik ve düğün hakkında her şeye http://www.evlilik.erospirlanta.com adresinden ulaşabilirsiniz. Hediye rehberi ise kişiye, özel günlerde sevdiklerine nasıl hediyeler alabileceği konusunda yardımcı oluyor.

Her şeye rağmen emin olamayanlar ise müşteri memnuniyet yorumlarına bakıp daha önce erospirlanta.com dan ürün almış ve erospirlanta.com' un müşterilerine sunmuş olduğu sınırsız olanaklardan yararlanmış müşterilerin yorumlarını okuyabilirler.

Güçlü markalarla yaptığı kampanyalarla da adından söz ettiren erospirlanta.com yeni yılda da yoluna müşterilerinin hoşlarına gidecek yenilikler yaparak devam edecek.

Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo olanağı sunan firma sipariş ettiğiniz ürünleri 1,5 iş gününde adresinize teslim ediyor. Üstelik ürün sizin elinize geçene kadar erospirlanta.com garantisinde sigortalı.

Firma müşteri memnuniyetinden asla ödün vermediği gibi her türlü olanağı da müşterilerine sunmaktan çekinmiyor. Güvenli alışveriş yapmak adına 3D SECURE güvenlik sistemi kullanan firma, ürün garantisinin yanında müşterilerine 3 yıl bakım garantisi de veriyor.

Ödemelerinizi anlaşmalı bankaların kredi kartları ile peşin fiyatına 4 taksit olanağından yararlanarak yapabilirsiniz. Ayrıca havale ve PayPal ile de yaptığınız alışverişin ödemesini yapma olanağına sahipsiniz.

Bir tektaş sahibi olmak için başkasından hediye almaya gerek yok. erospirlanta.com un sunduğu zengin ürün yelpazesinden bir ürün elbet sizin parmağınıza yakışan ürün olacaktır. Üstelik 1,5 iş gününde teslim edilecek. Çok beklemeye gerek yok, yeni yıla az kaldı...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...