19 Kasım 2014 Çarşamba

Özgün içerik için icerikbulutu.com !

Markanı tanıtmak mı istiyorsun? Bir web siten, blogun ya da basılı yayının mı var? Özgün, kaliteli, hedef kitlene uygun yazılar istiyor ama bunun için yaratıcı fikirler mi bulamıyorsun? Doğru adrestesin. icerikbulutu.com hedef kitlenle iletişime geçebileceğin her türlü platformda (blog, web sitesi, basılı yayın, e-ticaret sitesi vs) yayımlayabileceğin özgün, SEO uyumlu, kaliteli içerikler üreten Türkiye’deki en yetenekli yazarların metinlerini senin beğenine sunuyor. Yapman gereken tek şey icerikbulutu.com 'a üye olup istediğin metinle ilgili anahtar kelime, yazı dili vs gibi detayları belirleyip içerik talebinde bulunmak. Sonrasını icerikbulutu.com 'un yazarlarının ellerine bırakıyorsun - ki bunlardan biri de benim.
icerikbulutu.com Türkiye' nin ilk ve tek akıllı içerik platformu. Amacı özgün metin üreten yazarların içerikleriyle markaların içerik taleplerini aynı platformda buluşturmak. Yayına gireli henüz 2 ay bile olmamışken 1 milyondan fazla sözcük, yazarlar tarafından metin haline getirildi ve yayımlandı.
Web siten için hazırlanmasını istediğin profesyonel bir metnin konusunda uzman bir kişi tarafından hazırlanmasının sana maliyetini bir düşünsene. Bir de onu hem SEO uygunluk hem özgünlük hem de dil anlatım gibi pek çok alanda denetlemek zorunda olduğunu. Ve elbette bunlar için ayırman gereken zaman ve bütçeyi... icerikbulutu.com sana bu konuda çoktan seçmeli bol seçenekli önerilerde bulunuyor. Üstelik Bigstock Görsel Bankası entegrasyonu ile 20 milyondan fazla görsel seçeneğini içeriğine ekleme olanağı sunuyor. Wordpress entegrasyonu ile ise hazır olan içeriğini kurumsal ya da bireysel blogunda sıkıntısız yayımlayabilirsin.
icerikbulutu.com'un çalışma şekli ise çok basit. Önce sistemden yayıncı olarak üye oluyorsun. Senden doldurmanı istenen formda anahtar sözcük, yazı dili, sözcük sayısı, içerik adedi gibi detayları giriyorsun. Detaylarını verdiğin içerik yazarlar tarafından üretilmeye başlıyor. Üretilen içerikler onay sürecine giriyor.
İçerik hazırlanıp onaya gönderildikten sonraki süreçte ise metin sana ulaşmadan önce SEO uyumluluk kontrollerinden, COPYSCAPE entegrasyon sistemi ile özgünlük kontrollerinden geçiyor. Her şey uygunsa metnin etkili anlatım, ifade açısından hedefe uygunluğu uzman editörler tarafından onaylanıp son hali sana ulaştırılıyor. Bu noktada sen düzeltme isteyip metni tekrar gönderebilirsin ya da içeriği onaylayıp hemen yayınlayabilirsin. Bütün olay bundan ibaret.
Dert sende derman icerikbulutu.com'da. Bir hafta içerisinde 50 metin yazamayabilirsin ama icerikbulutu.com bunu senin için yapar. Yani tek tıkla istediğin kadar metine ulaşma olanağına sahip olabilirsin. Sen düşünedur rakiplerin talep girmeye başladılar bile...
Yok bunlar bana yetmedi dersen tanıtım videosuna buraya tıklayarak ulaşabilirsin.
Aklına takılan her soruda ise adres ortada: www.icerikbulutu.com
Hem yazar olarak şansını deneyebilir hem de markan, web siten, blogun, e-ticaret siten için yazı talebinde bulunabilirsin.
Bu arada metin yazarlarından birinin ben olduğumu unutma ;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...