4 Ocak 2014 Cumartesi

Gitti 2013 Geldi 2014

2013 ün nasıl bir yıl olduğunu anlatmayacağım. Malum benim için tosbik kurbik kokuşukayak mustur maymun Durucan ıma kavuştuğum yıldır zira :) Ancak ülkem için oldukça ekşın içeren bir yıl oldu... geziydi parktı ayyaştı çapulcuydu Odtuydu parktı bahçeydi Ali İsmaildi Ethemdi Mehmetdi Abdullahtı Berkindi dersaneydi AKPydi cemaatti ayakkabı kutusuydu polisti emniyetti yandaştı medyaydı vs vs vs derken hoooppp nasıl geçti anlamadık :) yazımı çok da uzatmayacağım, çünkü bazı olayları anımsadıkça gözlerim doluyor...

Ben 2013 ün yılbaşısını kocamla ve de çoookkk değerli arkadaşlarımdan bazıları ile dışarıda geçirdim. Minnak Duru kızımız ise anane ve dedesi ile :) saat 00:00 a uyuyarak girmiş bütün bir yılı sağlığı için gerekli olan süreler kadar uyuyarak geçirmesini teminni edelim. 

Milli piyangoda büyük ikramiye bize çıkmadı. Büyük değil hiçbir ikramiye bize çıkmadı. Buradan anlaşılan o ki Duru Hanım şans oyunlarında pek de şanslı değil :) zaten ne anlar paradan deme paranın kağıt olması onun için yeterli... Buruşturma amaçlı ;)

Hadi bak sana da yılbaşı gecemizden iki kare seçtim. için açılsın :)
LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...